📌Інтерв’ю Анатолія Івановича Ковальова на тему: “Розвиток туризму в територіальних громадах”

Рекреаційний туризм, фестивалі та грамотне залучення інвестицій. Ці теми обговорювали на конференції «Платформа розвитку ОТГ» в Одеському економічному університеті.

Проєкт дав змогу діалогу місцевим підприємцям і фінансовим установам. У форумі взяли участь топменеджери провідних банків, які розказували, як найкраще використати потенціал, аби залучити туристів.

«Це дуже визначний для нас резерв притоку уваги коштів, це наші резерви які ми повинні нормалізувати, така наша задача і наш університет будем цьому сприяти. Як центр розвитку громад і як платформа інвестиційна для розвитку громад», — зазначив ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов.

Повне інтерв’ю за посиланням
📌Посилання