📌Кафедрою ЕПУБ було проведено VIII Міжнародну науково-практичну конференцію

Кафедрою економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету було проведено VIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи». В роботі конференції прийняли участь понад 130 учасників: наукова спільнота, здобувачі, аспіранти, практикі та держслужбовці.

Розглядались актуальні питання економіки та управління бізнесом:  впровадження міжнародних стандартів у діяльність підприємства, соціально-економічна безпека міста в умовах воєнного стану, нова аграрна політика; програмні засоби бізнес-аналізу та їх застосування для оцінки розвитку бізнес-середовища, формування системи сталих фінансів та ін.