📌Молоді вчені Кулікова Є.О. та Домбровська С.О. взяли участь у Зимовій онлайн Школі волонтерства для молодих учених

Молоді вчені Кулікова Є.О. та Домбровська С.О. взяли участь у Зимовій онлайн Школі волонтерства для молодих учених за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в України. Школа тривала з 19 січня по 16 лютого 2022 року.
Програма школи включала 7 практичних тренінгів від провідних науковців, тренерів та фасилітаторів України, спілкування з цікавими людьми, участь в індивідуальних консультаціях з основ проєктної діяльності, менторську підтримку.

Протягом тренінгів та консультацій було розглянуто законодавчі, організаційні, соціальні, психологічні аспекти волонтерства та волонтерської діяльності, культуру волонтерства та активного громадянства, основи ефективної комунікації та соціальної відповідальності. Окрема й особлива увага зосереджена на практичних методах та інструментах розвитку soft skills, комунікативної компетентності та проєктної діяльності. Важливим аспектом навчальної програми є проєктний дизайн та проєктний менеджмент.

Учасниці Школи волонтерства мали змогу розробити власний соціальний проєкт, презентувати його та отримати сертифікат.