📌НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ДУАЛЬНА ФОРМА ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В РАМКАХ ПРОЄКТУ COOPERA»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі національного семінару «ДУАЛЬНА ФОРМА ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНИ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В РАМКАХ ПРОЄКТУ COOPERA», який заплановано відповідно до Інституціонального календаря з розповсюдження інформації про грантовий проєкт COOPERA Erasmus+ “Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні” (Конкурс Пропозицій EAC/A02/2019 Рішення №617490-EPP-1-2020-1-MD-EPPKA2-CBHE-SP Програма ЄС ERASMUS+ Напрям CBHE, термін дії 2021-2024) та

відбудеться в Одеському національному економічному університеті в м. Одеса, Україна 26 листопада 2021 року

До участі в національному семінарі запрошуються представники МОНУ, закладів вищої освіти, що відповідальні за впровадження пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, учасники робочих груп з реалізації проєкту COOPERA Erasmus+ “Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні”, підприємства, установи, організації, студенти та всі зацікавлені сторони.

Мета національного семінару – підвищення обізнаності про грантовий проєкт COOPERA Erasmus+ “Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні”; обмін рішеннями та найкращими практиками, що стосуються формування моделей дуальної вищої освіти та правового супроводу інтеграції дуальної вищої освіти.

Основні питання для обговорення:

– проблеми та можливості запровадження моделей дуальної освіти в закладах вищої освіти України;
– вивчення провідного досвіду партнерів з країн ЄС з підготовки фахівців за дуальною формою навчання, зокрема в рамках проєкту COOPERA;
– удосконалення законодавчого забезпечення запровадження дуальної форми навчання в закладах вищої освіти України;
– погляд бізнесу до проблем та можливостей запровадження дуальної вищої освіти на підприємствах, установах, організаціях.

КАЛЕНДАР НАЦІОНАЛЬНОГО СЕМІНАРУ:

– приймання заявок на участь національному семінарі – до 09.11.2021 року;
– отримання електронної версії презентацій доповідей від учасників на електронну скриньку національного семінару coopera.oneu@gmail.com – до 18.11.2021 року.

Реєстрація для участі в національному семінарі за посиланням