📌ОНЕУ поглиблює транскордонне співробітництво з університетами багатьох країн

ОНЕУ поглиблює транскордонне співробітництво з університетами багатьох країн, в тому числі сусідніх. Останнім часом університетом підписано угоди про співробітництво, академічну мобільність та паралельне навчання студентів та викладачів, участь у програмах Erasmus з 6 університетами Румунії (Бухарест, Ясси, Галац)  🇹🇩 та Молодови (Кишинів, Кагул). Зокрема у липні делегація у складі проректора з наукової роботи Олександра Літвінова та директора Агентства транскордонного співробітництва Сергія Капталана відвідала з візитом Ясський Університет ім. О.І. Куза та Кагульський державний університет ім. Б.П. Хашдеу.

✅ Під час візиту була проведено зустрічі з ректором та проректорами Ясського університету Тудорелом Тоадером, Даніелою Кожокару, Флоріном Бринзе, Константином-Юліаном Даміаном.

В рамках зустрічі було підписано дві угоди : про академічну та культурну співпрацю та угоду за програмами Еразмус. Обговорено перспективи сумісної грантової діяльності, впровадження програми подвійних дипломів та відкриття представництва.

✅ В ході зустрічі із ректором Кагульського університету Сергієм Корня та проректором Іоном Гелечі було підписано угоду про співпрацю. Також обговорено проект проведення тристороннього очно-дистанційного семінару (на базі табору “Економіст”) із наданням можливості студентам прослухати, в якості вибіркової, одну з дисциплін молдовського та румунського університетів.