ОНЕУ відкривав спеціальну сесію на міжнародному фестивалі «The World in Florence» у Флоренції

16-18 листопада 2022 року у Флоренції відбувся міжнародний фестиваль «The World in Florence» в рамках міжнародної академічної мережі Фонду Ромуальдо Дель Б’янко (Romualdo Del Bianco Foundation).

Фестиваль присвячений питанням збереження культурної спадщини, соціального та екологічного розвитку різних регіонів світу, а також встановлення світових туристичних трендів.

ОНЕУ відкривав спеціальну сесію, присвячену Україні. Було представлено відео-виступ ректора ОНЕУ Ковальова А.І.. З доповіддю виступила д.е.н., доц. Дегтярьова О.О., координатор проєкту у Флоренції. Далі, з презентацією від ОНЕУ виступила команда студентів 36-ї та 56-ї груп ФЕУП у складі Кисличко Катерини, Балашова Кирила, Сапожнікової Анни, Демідової Аліни, Фоміна Данила і Кохан Сніжани (керівник доц. Горлова О.П.).

Попри всі проблеми з енергопостачанням та інтернет зв’язком, наші студенти дуже яскраво та динамічно представили ОНЕУ та місто Одесу.