Поетичний конкурс «Все буде Україна!» серед студентів ОНЕУ та учнів 10-11 класів шкіл Одеського регіону!

Одеським національним економічним університетом ініційовано проведення поетичного конкурсу
«Все буде Україна!» серед студентів ОНЕУ та учнів 10-11 класів шкіл Одеського регіону.

Проведення заходу приурочено до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. До участі в конкурсі можуть бути представлені вірші на актуальну патріотичну тематику, написані державною мовою. Студенти ОНЕУ та школярі представлені у різних групах конкурсу. Відбір та оцінка конкурсних робіт буде здійснюватися компетентним журі, до складу якого запрошено відомих літераторів та поетів Одещини.

Фінал конкурсу та нагородження переможців відбудеться на базі ОНЕУ 24 лютого 2023 р. з 15-00 до 17-00. Програма заходу передбачає виступи запрошених почесних гостей та 10 фіналістів конкурсу.

Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами та почесними грамотами. Проведення заходу буде транслюватись у форматі онлайн-конференції для учасників, що не зможуть бути присутніми. Головними цілями проведення заходу є підтримка талановитої молоді та популяризація української культури серед школярів і студентів.

Умови поетичного конкурсу «Все буде Україна!»

Участь у конкурсі можуть приймати учні 10-11 класів шкіл м. Одеса та Одеської області .

Конкурсна робота має бути виконана державною мовою та мати патріотичну спрямованість за змістом.

Заявки на участь у конкурсі та конкурсні роботи мають бути надіслані з 01.02.2023 р. до 15.02.2023 р. за формою:

Або на електронну адресу оргкомітету конкурсу:

poems.oneu@gmail.com

Якщо у Вас виникнуть питання, то Відділ маркетингу та громадських комунікацій радо відповість на всі питання.

Завітати можна за адресою вул. Преображенського 8, каб.117.