📌Робота над програмою місцевого економічного розвитку об’єднаних територіальних громад Миколаївщини📰

Студенти освітньо-професійної програми «Муніципальна економіка» долучилися до роботи зі складання ПРОГРАМ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ громад-партнерів програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Миколаївської області в рамках операційного семінару «Від Стратегії до дій!», який організовано науковцями кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету та організацією PPV Knowledge Networks.

Під час операційного семінару члени робочої групи з місцевого економічного розвитку Бузької та Галицинівської об’єднаних територіальних громад мали змогу отримати поради від майбутніх фахівців у галузі муніципальної економіки щодо підготовки проектних пропозицій з місцевого економічного розвитку. Студенти надали консультації та допомогу у визначенні ключових етапів за обраними громадами проектами, графіку реалізації проектів, а також у визначенні обсягу необхідних ресурсів на їх реалізацію в розрізі диверсифікованих джерел фінансування.

Долучення студентів до практичної роботи сприяло закріпленню теоретичних знань та формуванню практичних навиків зі стратегічного планування місцевим економічним розвитком та управління проектами на місцевому рівні.