📌Студенти першого курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” відвідали з екскурсією компанію Netpeak💻

ІT-сфера – це майбутнє і тому вона так приваблива.

Сьогодні український IT-ринок – це переважно експортна динамічна галузь, спрямована на продаж послуг по розробці програмного забезпечення і різноманітних проектів. Тому зростання IT-індустрії буде безпосередньо залежати від конкурентоспроможності України на міжнародних ринках. Для цього актуальним є для студентів ОНЕУ спеціальності «Міжнародні економічні відносини» вже з першого курсу розуміти практичні аспекти діяльності IT-компаній України.

Яскравим таким прикладом стала екскурсія студентів першого курсу в Одеську компанію Netpeak, де молодими і креативними співробітниками було презентовано актуальність просування сайтів, веб-аналітика, консалтинг, що активізують зовнішньоекономічну діяльність українських підприємств. Ми дізналися про цікаву корпоративну культуру Netpeak, що стало сильним мотивом для розвитку студентів та можливості в майбутньому застосовувати знання в одному з IT-напрямків.