📌Українці матимуть можливість пройти пятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія»

З 1 березня по 31 липня 2019 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п’ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

Досвід минулих років продемонстрував, що плідна співпраця з державними установами, університетами та неурядовими організаціями в Україні дає можливість знайти велику кількість кваліфікованих претендентів на участь у такій серйозній програмі. Будемо вдячні Вам за сприяння Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні у пошуках здібних кандидатів та за поширення інформації про «Міжнародну парламентську стипендію» серед зацікавлених студентів.

Інформаційна довідка: «Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплом про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою. Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2019 року. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2018 року.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо «Міжнародної парламентської стипендії», звертайтесь, будь-ласка, до відділу політики Посольства ФРН в Україні за телефоном: (044) 281 12 17.

Інформаційний буклет