📌13 березня 2019 р. студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали експертну лабораторію науково-дослідного експертно-криміналістичного центру✔

В межах співробітництва кафедри експертизи товарів та послуг ОНЕУ та Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 13 березня 2019 р. студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладача Неруци Л. В. відвідали експертну лабораторію центру.

Завідувач сектору фізико-хімічних досліджень матеріалів, речовин, виробів В. І. Єштокін надав цікаву інформацію щодо порядку проведення судових експертиз, ознайомив студентів із сучасними експертними методами дослідження, навів приклади із практичної діяльності експерта. Студенти були зацікавлені можливістю отримати експертні компетенції та навички практичного використання сучасних методів організації й проведення експертних досліджень при продовженні навчання за освітньою програмою «Товарознавство та управління якістю і безпечністю товарів та послуг».