В Одесі стартувала нова програма допомоги українському бізнесу та громадам

27 грудня – Нещодавно в Одеському національному економічному університеті відбувся стартовий захід програми «Посилення підтримки швидкого відновлення та реконструкції України (EURRS)».

Команда проекту EURRS, до складу якої входять Консорціум з удосконалення управлінської освіти в Україні, Одеський національний економічний університет та Університет штату Вашингтон (США), реалізує програму,  підтримуючи зусилля місцевого самоврядування, установ та громадянського суспільства щодо кращого реагування на потреби громадян та місцевого бізнесу.  Анатолій Ковальов, ректор ОНЕУ, заявив,   що «Бізнес, громади та українські міста не можуть дочекатися перемоги України.  Допомога потрібна вже зараз!»  За фінансової  підтримки Програми  малих грантів Держдепартаменту США EURRS розвиватиме навички та створюватиме інноваційні системи для:

•       Швидка та постійна оцінка потреб місцевого бізнесу, громад та громадян
  •       Визначте та зіставте доступні ресурси для задоволення цих потреб
  •       Розробити «плани дій» для забезпечення доступу громадян та бізнесу до ресурсів

На початковому етапі команда EURRS працюватиме з громадами  Степаніваки, Захарівки та  Чебріково та Роздільнянського району.

За більш детальною інформацією звертайтеся: Гринченко Раиса <raya11@ukr.net>[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]