В Одеському національному економічному університеті відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України

В Одеському національному економічному університеті (ОНЕУ) відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України.

Студенти, викладачі, співробітники університету та партнери зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

На особливій події відкриття Центру психологічної підтримки ОНЕУ, діти разом з викладачами малювали соняшники 🌻 — символ світлої пам’яті та вдячності тим, хто захищав Україну. Кожен малюнок став віддзеркаленням глибокої шани та вдячності до тих, хто боровся за нашу свободу.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Пам’ять про загиблих захисників завжди буде жити в наших серцях, а їхній подвиг залишиться прикладом для майбутніх поколінь.

Дякуємо ЗСУ!
Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.
Слава Україні!