В ОНЕУ завершилася 74-та спартакіада студентів 2023-2024 навчального року

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

В Одеському національному економічному університеті завершилася 74-та спартакіада студентів 2023-2024 навчального року⭐️

Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов привітав усіх учасників та підкреслив важливість спортивних традицій в університеті. Він також зазначив, що всі учасники продемонстрували високий рівень майстерності, спортивного духу та згуртованості.

Призові місця розподілилися таким чином:
📌1 місце — Факультет фінансів та банківської справи (ФФБС)
📌2 місце — Факультет економіки і управління підприємництвом
(ФЕУП)
📌3 місце — Факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій (ФМОІТ)
📌4 місце — Факультет міжнародної економіки (ФМЕ)

Команда ФФБС посіла перші місця в шести з десяти видів спорту, що не траплялося останні 15 років.🏅

Переможців та учасників нагородили медалями, кубками та почесними грамотами, а глядачі отримали незабутні враження.

✔️На святі були присутні зірки ОНЕУ:
Богдан Студнєв, студент 3 курсу ФМОІТ, чемпіон України та Європи з тайського боксу. Також студенти першого курсу ФМЕ, чемпіони світу та Європи з греко-римської боротьби.

Серед почесних гостей була Галина Георгіївна Снімщікова, майстер спорту міжнародного класу з волейболу, чемпіонка світу серед студентів (Софія, Болгарія, 1961).✨

Спартакіада — важлива складова студентського життя, що сприяє підтримці здорового способу життя та формуванню майбутніх лідерів.

Слава переможцям!

Ваш університет 💙🎓