📌VII Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи»

Кафедра економіки, права та управління бізнесом запрошує Вас взяти участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи», яка відбудеться 25-26 вересня 2020 року на базі ОНЕУ.

До початку роботи конференції будуть опубліковані тези доповідей у формі збірника.

Тематичні напрямки конференції:

1. Механізми управління економікою на галузевому, міжгалузевому та регіональному рівнях.
  2. Планування та прогнозування розвитку бізнес-середовища.
  3. Правові аспекти розвитку підприємницького середовища в Україні.

До участі запрошуються наукові працівники, аспіранти, докторанти, викладачі закладів вищої освіти, фахівці-практики в галузі економіки, права та бізнесу. Участь студентів у роботі конференції передбачається лише за умови наявності рецензії наукового керівника або обов’язкового зазначення прізвища, посади та місця роботи наукового керівника, що рекомендував студента до участі у конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 29 серпня 2020 р. подати заявку на участь у роботі конференції, до 11 вересня 2020 р. надіслати тези доповідей на адресу оргкомітету конференції k.epub_conf@ukr.net.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

INFORMATION LETTER