📌Викладачі ОНЕУ разом зі студентами продовжили традицію співпраці з університетом Флоренції

Викладачі кафедри Економіки підприємства і організації підприємницької діяльності – Олександр і Вікторія Литвинова, і викладачі дружньої кафедри Міжнародних відносин – Ольга Сукач, разом зі студентами продовжили багаторічну традицію співпраці з викладачами та студентами університету Флоренції. Крім плідного обговорення проблем економічного й освітнього співробітництва між кафедрами родинних університетів, представники ОНЕУ познайомилися з історією та культурною спадщиною давнього Риму, колискою вищої освіти – Болоньєю, забутої середньовічної перлиною – Сієною, столицею епохи Відродження – Флоренцією і романтичної Венецією!