📌Вітаємо першокурсників із першими кроками в довгоочікуване та різнобарвне студентське життя

Дорогі наші першокурсники! Вітаємо вас із першими кроками в довгоочікуване та різнобарвне студентське життя.

Переступивши поріг ОНЕУ, ви вже стали частинкою нашої великої та дружньої родини. Бажаємо вам бути здоровими, хоробрими, сильними, цілеспрямованими, упевненими, а найголовніше – щирими. Тепер ми з вами – одне ціле.

В ОНЕУ кожен знайде себе, зрозуміє, що йому більше до душі, навчиться впевнено стояти на ногах, познайомиться з новими цікавими людьми, отримає задоволення від навчального процесу, а також безцінний досвід, який стане фундаментом для його успішного майбутнього.

Шановні батьки наших першокурсників! Настав момент відпускати дітей у доросле, часом непросте життя. Дякуємо вам за те, що ви виховали справжніх борців, які не заплющують очі перед труднощами, а навпаки, проявляють мужність і впевнено долають їх, набираючись ще більше сил.

Бажаємо міцного здоров’я, прагнення до вивчення незвіданого, а особливо – нашої ПЕРЕМОГИ!

Студенти ФМОІТ,  викладачі та співробітники деканату