Вітаємо Ярьоменка С. Г. з успішним захистом та реалізацією міжнародного проєкту!

Доцент кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Ярьоменко С. Г. успішно захистив проект, реалізований в рамках The Lane Kirkland Scholarship Program 2021-2022.

Тема проєкту “Соціально-економічні умови розвитку туристичного потенціалу сільських територій в Польщі: досвід для України”. Упродовж 9,5 місяців проєкт передбачав активну участь в освітньому процесі двох навчальних закладів: Університету Адама Міцкевича в Познані і Познанського економічного університету, під керівництвом проф. Bazyli Czyżewski, доктора екон. наук кафедри макроекономіки та харчової економіки ПЕУ.

Під час реалізації проєкту доцент Ярьоменко С. Г. також пройшов стажування в інституті розвитку села та сільського господарства Польської академії наук, а також Великопольської туристичної організації. Вітаємо доцента, канд. геогр. наук Ярьоменка С. Г. з успішним захистом та реалізацією міжнародного проєкту.