📌 З 3 по 4 жовтня Представництвом Європейського Союзу в Україні було проведено Перший Форум мереж ЄС 2018🌐

З 3 по 4 жовтня Представництвом Європейського Союзу в Україні було проведено Перший Форум мереж ЄС 2018!

Мета Форуму мереж ЄС – ознайомити членів  мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, дати можливість учасникам поділитися напрацьованим досвідом, інформувати  щодо сучасних інструментів комунікації, включаючи соціальні мережі, а також співпрацю з журналістами, мультимедійні продукти.

Захід урочисто відкрили Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Хьюг Мінгареллі, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр–міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України.

У Першому Форумі ЄС брали участь представники різник мереж ЄС України, а саме: Інформаційні Центри ЄС, Team Europe, Євроклуби України, College of Studies, EU Study Days Alumni, Young  Ambassadors, Erasmus+Alumni.

3 жовтня було представлено дискусійну панель з питань європейської інтеграції, співпраці між Україною та ЄС, а також можливостей молодіжних європейських мереж, а саме: «Європейська інтеграція України: прогрес та роль молодіжних проєвропейських мереж»

Цікавим було представлення можливостей  співпраці з Представництвом ЄС та планів щодо поточних й майбутніх проектів.

4 жовтня було організовано роботу в групах, де координатори мереж ЄС представляли презентації щодо проведення роботи за минулий рік, обговорювали плани діяльності мереж ЄС на наступний рік та ділилися своїми напрацюваннями для подальшої співпраці.

Дуже цікавим та корисним  було представлення «Світового Кафе», де обговорювалися можливі інструменти та заходи для взаємодії та співпраці мереж ЄС у сферах: 1) неформальної освіти; 2) культури; 3) просування європейських цінностей та інформування про процес євроінтеграції; 4) можливості для налагодження взаємодії з бізнесом; 5) можливості для налагодження взаємодії з місцевою владою; 6) можливості для налагодження взаємодії з локальними громадами.

Протягом двох днів учасники мали чудову нагоду обмінятися досвідом, ознайомитися з новими можливостями співпраці між ЄС та Україною, брати участь у цікавих, змістовних та конструктивних дискусіях, залучатися до обговорення планів щодо подальшої співпраці між різними мережами ЄС, а також мати прекрасну можливість поспілкуватися з активними та цікавими людьми, знайти нових партнерів та колег, а головне – нових друзів!

Щиро дякуємо Представництву ЄС в Україні за чудову організацію заходу, за знайомства, за корисні поради, захоплюючи розмови та цікаві діалоги!