📌 З 4 по 6 жовтня доцент кафедри іноземних мов, координатор Інформаційного Центру ЄС Шостак Ірина Іванівна брала участь у  MIND-тренінгу для лідерів освіти, який проводився в м. Київ та був організований Міжнародним інститутом розвитку інтелекту🌐

З 4 по 6 жовтня доцент кафедри іноземних мов, координатор Інформаційного Центру ЄС Шостак Ірина Іванівна брала участь у  MIND-тренінгу для лідерів освіти, який проводився в м. Київ та був організований Міжнародним інститутом розвитку інтелекту (International Mind Education Institute (Республіка Корея)). Мета  заходу  –  впровадження технологій та практик MIND-освіти у систему роботи закладів управління та ВНЗ, подальша міжнародна співпраця з International Mind Education Institute.

Починаючи з березня 2016 року, розпочалося впровадження інноваційного мислення до освітньої системи України. Завдяки MIND-тренінгам  освітяни України (у т. ч. ректори, проректори, професори, декани, викладачі усіх рівнів) знайомляться з передовими новітніми напрямками розвитку особистості. Другий MIND-тренінг лідерів освіти означає новий рівень підготовки лекторів IMEI серед українських викладачів, посилення співпраці між IMEI та освітніми закладами України усіх рівнів, спрямованої на формування у сучасної молоді інноваційного мислення.

Протягом двох днів була чудова можливість долучитися до різноманітніх  тренінгів, MIND-ігор та  MIND-лекцій.

Протягом першого дня учасники брали участь у командних іграх (Action Learning І та Action Learning ІІ), де важливими критеріями були: сприйняття думки іншої людини, повага до думок інших учасників команди, креативність, вміння працювати  разом,  сприйняття нових ідей, відкритість душі. Було надано багато цікавої та корисної інформації щодо організації командної роботи (Team Building), залучення до співпраці всіх членів команди, ставлення мети та завдань для командної роботи з урахуванням правильного MIND (мислення), який формується в людини через освіту та навчання, тобто людина сама формує свій MIND (мислення). У цьому сенсі важливим фактором є те, яке мислення людина сама формує, з таким мисленням вона й живе, й сприймає своє оточення. MIND – це серце, сформоване від здатності людини слухати та дослухатися. Учасники команд обговорювали та вирішували різні проблеми сучасної молоді, виступали з ідеями, спілкувалися, проводили SWOT аналіз проблем, створювали власні командні програми та проекти для вирішення проблем, обмінювалися досвідом.

Протягом другого дня учасники брали участь в активних командних іграх (MIND Recreation), розроблених представниками Інституту MIND-освіти, самі розробляли власні ігри, виступали з ідеями та слухали MIND-лекції.

Два дні були чудовою нагодою більше дізнатися про можливості роботи у команді, про різноманітні MIND-ігри, MIND-тренінги та MIND-лекції,  які сприяють гармонізації внутрішнього світу людини, а також формують позитивне ставлення до навколишнього середовища!