📌З метою поглиблення знань із навчальної дисципліни «Психофізіологія» майбутні психологи відвідали музей анатомії 🏛

Для кожної професії є базові науки, що стають фундаментом на шляху пізнання.  Для психологів такою наукою визнають психофізіологію – дуже складну і цікаву науку, яка досліджує  фізіологічні основи психічної діяльності і поведінки людини.

З метою поглиблення знань із навчальної дисципліни «Психофізіологія», а особливо нервової системи людини, майбутні психологи відвідали музей анатомії, що знаходиться при Одеському національному медичному університеті.

Під час навчальної екскурсії кожен мав змогу детально розглянути представлені препарати та поставити екскусоводу запитання щодо експонатів, які зацікавили. Велика кількість експонатів, зібраних з різних кутків світу, справили неабияке враження на студентів, тому по завершенні екскурсії вони з захватом ділилися  враженнями та вирішили неодмінно відвідати і музей патологічної анатомії також.

Друзі, дуже цікаво, коли теоретичні знання підкріплені практикою, тоді складне стає зрозумілим!