📌Запрошуються усі бажаючі на заходи

22.09.2021 –  11.30

ОНЕУ МАЗ

Захід “Знайомство кафедри Управління персоналом та економіки праці зі студентами 1 курсу”

Участники:

– студенти 1, 2, 3 курсу спеціальності «Экономіка»;

– викладачі кафедри УП і ЕП;

– запрошені гості:

* Даніско Ю.І.  – выпускниця кафедри УП і ЕП 2019 –  HR-менеджер, ТОВ “Перший дім”;

* Табанова А.І.  – выпускниця ОНЕУ 2012 – Head of recruitment department, Мыжнародна аутсорс IT компанія Digis.

23.09.2021 г. – 13.10

ОНЕУ  3 корпус, ауд.204.

Захід  «День HR-менеджера & День Рекрутера»

Участники:

– викладацький склад кафедри “Управління персоналом та економіки праці”;

– студенти 2 – 4 курсів спеціальності “Экономіка” спеціализації ” Управління персоналом та економіки праці “;

– запрошені гості:

1. Кузнецова О. П. – рекрутер, профконсультант, коуч, співвласник компанії, консалтінгове агентство у сфері HR менеджмента Успех-консалт,
  2. Нечаев А. Ю. – менеджер з продажів (welcome department), міжнародна логістична компанія  Fialan. Выпускник УПіЕП 2018 р.
  3. Франчук Т. В. – менеджер з персоналу, Отель Gagarinn. Выпускниця УП і ЕП 2020 р.
  4. Милошева Ю.I.  – менеджер по подбору персонала, ТОВ Нова Пошта. Выпускница УП і ЕП 2021 р.