Зустріч із керівником проектів з глобальної безпеки та стійкості, керівником МBA, доктором наук Марком Сігелом (США)

8 березня відбулася вже друга зустріч із керівником проектів з глобальної безпеки та стійкості, керівником МBA, Програми з внутрішньої безпеки Державного Університету Сан-Дієго ( США), доктором наук Марком Сігелом.

У ході зустрічі обговорювалися можливості співпраці між Університетом Сан Дієго, Академією економічного розвитку Молдови та Одеським Національним Економічним Університетом. Розглядалися перспективи впровадження курсу з управління ризиками, маркетиингу логістики та управління ланцюгами постачання для студентів та аспірантів нашого університету. Обговорювалися можливості залучення діючих підприємців із США, Ізраїлю, Молдови та України до практичного наповнення курсу.

Доктором також передано гуманітарну допомогу нашому Університету.

Чекаємо зустрічі із доктором Марком Сігелом в аудиторії ОНЕУ восени!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]