Зустріч із західними професорами – як це було!

Сьогодні у коворкінг-просторі Одеського національного економічного університету відбулась зустріч з провідними професорами західних університетів:

Джеймс Девіс – професор міжнародної політики, директор інституту політичних наук в Університет Санкт-Галлена (Швейцарія) та Філіп Ніколс – викладач Університету Пенсільванії.

Спікери висвітлили тему війни з позицій теорії міжнародних відносин та зазначено основні будівельні блоки економік, що розвиваються, у кризові часи. Говорили про Україну, науку, сучасну міжнародну комунікацію, про важливість системного підходу та вагу знань на шляху до перемоги та миру.

Дякуємо адміністрації ОНЕУ за запрошення цікавих гостей і дякуємо усім присутнім за активність та приділений час. Разом до Перемоги!