Участь ОНЕУ в проекті «UKRENERGY» у межах європейської програми ERASMUS+ КА2!

Одеський національний економічний університет у межах європейської програми ERASMUS+ КА2 у співпраці з українськими, європейськими університетами і Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження приймає участь у проекті «UKRENERGY», який має на меті сприяння досконалості викладання та навчання шліхом впровадження магістерського курсу щодо енергоефективності в будівлях.

Партнери, які залучені до виконання проекту

• Університет Генуї
  • Київський національний університет будівництва та архітектури
  • Одеська державна академія будівництва та архітектури
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Національний транспортний університет
  • Одеський національний економічний університет
  • Державний вищий навчальний заклад «Український державний університет хімічних технологій»
  • Львівський національний університет природокористування
  • Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України
  • Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця у Кракові
  • Університет Кампанії Луіджі Ванвітеллі
  • Словацький технічний університет у Братиславі

Головний координатор проекту – Università degli Studi di Genova (Генуезький університет, Італія). Впроваджувати європейські практики, знання та технології в Україні будуть Університет Генуї та Дослідницький університет ім. Луіджі Ванвітеллі (Італія), а також Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця (Польща) та Словацький технічний університет (Словаччина).

Для викладачів будуть проводитися навчальні тренінги в європейських університетах-партнерах з метою запозичення європейського досвіду викладання дисциплін.

Українські студенти матимуть унікальний шанс здобути знання і кваліфікацію на основі сучасного досвіду ЄС, новітніх практик і технологічної бази. У результаті очікується наповнення українського ринку висококваліфікованими фахівцями, які будуть застосовувати ефективні рішення у відповідь на виклики енергетичної безпеки та сталого розвитку.

Грантову угоду проекту було погоджено Єврокомісією. Початок проекту відбувся у квітні 2023 року у м. Генуя (Італія). На стартовій зустрічі було узгоджено між європейськими та українськими партнерами завдання, етапи їх виконання та сфери відповідальності усіх залучених партнерів.