Укладення договору про співпрацю ОНЕУ і ОДУВС

Сьогодні, 18 жовтня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро ШВЕЦЬ та ректор Одеського національного економічного університету Анатолій КОВАЛЬОВ уклали договір про співпрацю. Метою договору є співробітництво з реалізації спільних проєктів в напрямку навчальної, науково-дослідної, навчально-методичної роботи, інформаційних та консультативних послуг, взаємного обміну досвідом і підвищення кваліфікації з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування.

📍Задля досягнення мети керівництвом було домовлено про співробітництво у наступних напрямах:

1. Обмін інформацією про плани діяльності, проєкти і програми в галузі підготовки фахівців першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти, що розроблені та реалізуються;

2. Проведення спільних заходів, що становлять взаємний інтерес;

3. Здійснення наукового стажування і науково-педагогічних візитів.

🗒Під час підписання договору проректор державного університету доктор юридичних наук, професор полковник поліції Максим КОРНІЄНКО та директор інституту права та безпеки доктор юридичних наук, професор Андрій БАБЕНКО разом з проректорами Одеського національного економічного університету опрацювали питання щодо реалізації домовленостей з питань підвищення якості вищої освіти.

📍Після успішного укладення договору про співпрацю ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро ШВЕЦЬ ознайомив керівництво Одеського національного економічного університету з умовами навчання здобувачів вищої освіти, продемонстрував проходження лекційних та практичних занять, а також на базі музею ОДУВС, розповів про історію, структуру та значення закладу вищої освіти.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]