UKRENERGY воркшоп на тему: «Виклики та можливості щодо економії витрат завдяки використанню альтернативних джерел енергії у малій та середній теплогенерації територіальних громад Одеської області»

20 грудня 2023 року о 10:00 відбудеться воркшоп на тему: «Виклики та можливості щодо економії витрат завдяки використанню альтернативних джерел енергії у малій та середній теплогенерації територіальних громад Одеської області».

📍За адресою: м.Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 111

Зазначений захід організовано в рамках реалізації грантового проєкту за програмою ERASMUS+KA2 «UKRENERGY» спільно з Агенцією регіонального розвитку Одеської області для голів територіальних громад області та комунальних підприємств.

Під час воркшопу учасники матимуть змогу дізнатись про наявні види альтернативних джерел енергії із їх комплексною порівняльною характеристикою, умови та вимоги щодо використання окремих видів альтернативних джерел енергії та джерела інвестицій.

📌До участі запрошені експерти:

• Мостовий Віктор – директор ТОВ «ЮГТЕПЛО-1»;

• Ковальський Андрій – к.е.н., докторант ОНЕУ, спеціаліст у галузі;

• Ковальчук Андрій – директор ТОВ «ЮГТЕПЛО»;

• Томілін Віталій – спеціаліст у галузі котельного обладнання;

• Шатохіна Ірина – директор Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної (військової) адміністрації.

Після завершення заходу всім учасникам буде запропоновано отримати безкоштовну індивідуальну (дистанційну) консультацію із профільними фахівцями щодо можливостей використання альтернативних джерел енергії у конкретній громаді (організації).

❗️Посилання для підключення та додаткові матеріали для участі у заході будуть надіслані всім учасникам заходу після реєстрації

📣Телефон для довідок: +38 (067) 489 61 14, Ковальський Андрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *