Урочисте підписання прапору України на честь 79-ту річниці визволення Одеси від фашистських загарбників

10.04.2023 в Одеському національному економічному університеті було вшановано 79-ту річницю визволення Одеси від фашистських загарбників. Цього дня відбулося урочисте підписання прапору України, що стало символом вдячності тим, хто боронить нашу землю.

У цьому заході приймали участь студенти, ректор ОНЕУ Ковальов Анатолій Іванович, декан Факультету менеджменту, обліку та інформаційних технологій  Видобора Володимир Володимирович та завідувачі кафедр факультету ФМОІТ.

Підписаний прапор України буде передано українським захисникам. Він стане символом підтримки та віри в перемогу Україна у війні за свою свободу та незалежність!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]