Успішне закінчення курсу «Керуючий рестораном» від компанії Смарт!

Студенти та викладачі кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ успішно закінчили курс «Керуючий рестораном» від компанії Смарт кафе.

Директор компанії Смарт кафе, Сергій Лучніков, провів курс з автоматизації ресторанного бізнесу для наших студентів і викладачів, який проходив впродовж цього місяця.

Після лекційних і практичних занять, на фінальній зустрічі всі склали екзаменаційний тест по тим знанням, що були набуті раніше.

01.06.2023 відбулася зустріч урочистого вручення дипломів, що підтверджують успішне закінчення курсу.

Дякуємо Сергію Лучнікову за співробітництво і надану можливість підвищити кваліфікацію як студентам, так і викладачам кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу!