УВАГА! Підсумки термінового засідання студентської ради ОНЕУ

17 січня 2023 року, було проведено термінове засідання студради ОНЕУ у зв’язку з провокаціями проти адміністрації, студентського самоврядування та студентів університету. Усього на засіданні було присутньо 12 осіб студради з призначених 16.

Виступали: Бевза Валентин, який запропонував зняти повноваження в.о. голови самоврядування ОНЕУ з Сальнікової Стелли та Тащі Дар’ я, яка виступила із пропозицією покласти посадові обовʼязки в.о. голови самоврядування ОНЕУ на Стоянова Владислава.

Результати голосування по першому питанню: «За» – 10. «Проти» – відсутні, «Утримались» – 2.

Результати голосування по другому питанню: «За»- 9, «Проти» – відсутні. «Утримались» – 3.

Були ухвалені наступні рішення:

1) Про зняття повноважень в.о. голови самоврядування ОНЕУ зі Стелли Сальнікової у зв‘язку із порушенням правил призначення її на посаду та неналежним виконанням  обов’язків.

2) Про тимчасове покладання посадових обов’язків в.о. голови самоврядування ОНЕУ на Стоянова Владислава

На час до виборів голів студентського самоврядування факультетів та університету обов’язки т.в.о. голови студентського самоврядування ФМЕ буде виконувати студентка другого курсу спеціальності «Маркетинг» Семенчова Анна.

Щодо спроби організації провокацій стосовно підтримки ЗСУ, в ході засідання було зазначено, що Студенти та керівництво ОНЕУ завжди готові допомогати ЗСУ і будемо продовжувати це робити пліч-о-пліч попри усі виклики.

Все буде Україна!