📌В межах співробітництва ОНЕУ та CESEENet (Central and South-East European PhD Network) Варшавський економічний університет (Warsaw School of Economics) запрошує прийняти участь у «PHD METHODOLOGICAL WORKSHOP», який відбудеться у Варшаві, 3-5 червня 2019 р. 🇵🇱

Шановні PhD студенти!

В межах співробітництва Одеського національного економічного університету та CESEENet (Central and South-East European PhD Network) Варшавський економічний університет (Warsaw School of Economics) запрошує прийняти участь у «PHD METHODOLOGICAL WORKSHOP», який відбудеться у Варшаві,  3-5 червня  2019 року.

Програма заходу:

Applied philosophy of science of economics.Quantitative and Qualitative methods in practice.Systematic literature review. Відшкодуванню підлягають транспортні витрати, страхування та віза, витрати на проживання та участь у Workshop.

Кінцевий термін реєстрації – 31 березня 2019 року.

Реєстрація здійснюється за посиланням.

У разі виникнення питань щодо реєстрації зв’язуватися з Мagdalena Suska за адресою: msuska@sgh.waw.pl

З повагою,

Ковальов А.І., член організаційного комітету CESEENet