📌В Одеському національному економічному університеті був створений Одеський центр трансферу знань і технологій

У травні 2021 року в Одеському національному економічному університеті був створений Одеський центр трансферу знань і технологій.

На сьогоднішній день в Одесі 20 вишів, близько 9 тисяч викладачів і більше 87 тисяч студентів. Університети Одеського регіону мають величезний науковий потенціал, але рівень реалізації інноваційних ідей та комерціалізації результатів наукових досліджень залишається дуже низьким. У той же час, бізнес-середовище регіону демонструє динамічно зростаючий запит на проведення наукових досліджень і виконання інноваційних розробок в самих різних сферах і галузях.

За таких умов університети повинні стати центрами народження і реалізації передових ідей, інноваційних розробок і генерування інноваційної еліти суспільства. Цьому покликаний сприяти Одеський центр трансферу знань і технологій.

Центр БЕЗКОШТОВНО надає індивідуальну, адресну підтримку інноваторам в університетах  та супровід інноваційних проектів на всіх стадіях розвитку

📌Детальніше