📌В Україні відкрилась перша Міжнародна Бізнес Академія IBA

В Україні відкрилася перша Міжнародна Бізнес Академія IBA!🎓
В Україні відкрилось представництво Міжнародної Бізнес Академії – International Business Academy IBA (Великобританія) на базі Одеського Національного Економічного Університету. Вперше студенти навчаються стартапінгу і підприємництва на рівні вищої освіти за міжнародними програмами.
Програма Подвійного Диплому Міжнародної Бізнес Академії IBA (Великобританія) і Одеського Національного Економічного Університету (Україна) забезпечує студентам проходження двох академічних профілів навчання з отриманням двох спеціальностей і двох дипломів ONEU (Україна) і IBA (Великобританія) 🇬🇧🇺🇦.
За словами ректора ОНЕУ Анатолія Ковальова співпраця університету з Міжнародною Бізнес Академією IBA відкриває нові можливості для студентів і випускників.
📌«ОНЕУ як провідний економічний ВНЗ з 100 річною історією завжди розвивав свою наукову школу і досяг високої популярності, такі імена як Анатолій Покритан, Михайло Збарський стали відомими на весь світ. Сьогодні сотні нових професорів готують фахівців для всіх сфер економіки продовжуючи 100-річні традиції якості ОНЕУ. Тому наша співпраця з Міжнародною Бізнес Академією IBA – це об’єднання як знань з економіки і бізнесу, так і вихід на практичний рівень. Наші студенти будуть створювати бізнес з перших курсів! Це об’єднання найвищих традицій з новими технологіями », – підкреслив ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов.
Міжнародна Бізнес Академія IBA – глобальний освітній консорціум, до складу якого десятки інститутів і бізнес-шкіл, де розробляються і впроваджуються інноваційні програми і методи навчання. За словами засновників, це робить сучасну освіту актуальною, практичною, що робить світ кращим.