VІ Міжнародна науково-методичної конференція «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

21-22 лютого в Одеському національному економічному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку».

З вітальним словом виступали Ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов та проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Сментина.

Робота конференції проходила за такими секціями:

Секція 1. Ефективний менеджмент освітньої діяльності та інтелектуалізація праці науково-педагогічних працівників для забезпечення якості вищої освіти.

Секція 2. Студентоцентрований підхід у навчанні: сучасні методики викладання, засоби та методи досягнення програмних результатів навчання.

Секція 3. Інноваційні моделі розвитку науково-педагогічної компетентності викладачів у системі вищої освіти.

Секція 4. Діджиталізація систем та технологій навчання у закладах вищої освіти в сучасних умовах.

Змішаний формат проведення конференції дозволив об’єднати представників із 16 закладів вищої освіти України, зокрема давнього партнера та співорганізатора конференції – Державного університету ім. Стефана Баторія. Участь у конференції зголосилися прийняти 166 учасників.

За підсумками роботи конференції учасники напрацювали низку рекомендацій на шляху розв’язання актуальних проблем забезпечення якості вищої освіти!