📌VІ Міжнародна науково- практична Інтернет-конференція «ЕКОНОМІКА, ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА ОСВІТА: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ»

Кафедра банківської справи запрошує до участі у роботі VІ Міжнародної науково- практичної Інтернет-конференції «ЕКОНОМІКА, ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА ОСВІТА: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ», яка присвячується 100-річчю Одеського національного економічного університету та 85-річчю кафедри банківської справи та відбудеться 15-16 квітня 2021 року

Співорганізаторами заходу виступають: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ, ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ВАДИМА ГЕТЬМАНА, НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМ. ЮРІЯ КОНДРАТЮКА», ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЧЕРКАСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ», УНІВЕРСИТЕТ ІМ. АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ,  ГОСПОДАРСЬКА АКАДЕМІЯ ІМ. ДИМИТРА А. ЦЕНОВА (М. СВІШТОВ, БОЛГАРІЯ), БІЛОРУСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (М. МІНСЬК, РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ)

Місце проведення: Одеський національний економічний університет.

Мета проведення конференції: професійне обговорення ключових питань та пошук рішень актуальних проблем з економіки, фінансів, банківської справи та освіти різних країн; встановлення контактів між вченими, розширення напрямків міжнародного співробітництва з університетами, обмін дослідницьким та практичним досвідом, публікація результатів наукових досліджень.

Форма участі: on-line у вигляді відеоконференції за допомогою платформи ZOOM.

Збірник матеріалів інтернет – конференції буде розміщений електронному репозитарії ОНЕУ та проіндексовано в наукометричній базі Google Scholar.

До участі в конференції запрошуються викладачі, науковці, молоді вчені, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти та всі зацікавлені особи України й зарубіжних країн.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

вул. Преображенська, 8, ауд. 316, м. Одеса, 65082