📌Відбулася зустріч представників кафедри маркетингу Литовченко Ірини Львівни, Шкурупської Ірини Олександрівни з новим стейкхолдером Юрієм Струніним

25 листопада відбулася зустріч представників кафедри маркетингу Литовченко Ірини Львівни, Шкурупської Ірини Олександрівни з новим стейкхолдером – співзасновником веб-агенції “4Limes” Юрієм Струніним.

Компанія заснована в Одесі, Україна у 2015 році, як одна з гілок рекламно-виробничого об’єднання «Південна Рекламна Група», що в підсумку трансформувалася в окремий бізнес, на теперешній час є офіційним представником Бітрікс-24 в Україні.

Згідно з майбутніми домовленностями, студенти спеціальності 075 “Маркетинг” матимуть змогу для стажування за чотирма основними напрямками:

·      розробка веб сайтів і додатків;
·      автоматизація бізнесу;
·      інтернет-маркетинг;
·      дизайн;
·      розробка digital marketing.

Раді новим можливостям для співпраці!!!