Відео-звіт стипендіатів “Україна Діджитал” сумісно з Hochschule Mittweida за літній семестр 2023 року

Вже третій семестр поспіль студенти та викладачі ОНЕУ мають честь отримувати важливу підтримку завдяки гранту від DAAD під назвою “Україна Діджитал”. Цей проєкт реалізується спільно з Hochschule Mittweida.

Наші видатні студенти стали номінантами на отримання стипендії у розмірі 1200 євро на цей семестр, завдяки двоетапному конкурсному відбору. На першому етапі було відібрано 15 студентів з найкращими навчальними досягненнями. При цьому враховувалися соціальний статус кандидатів (сирота, переселенець, учасник військових дій тощо), а також їх загальна активність. Обов’язковою умовою було володіння англійською мовою, що додатково перевірялось, а також готовність до написання наукових текстів з використанням матеріалів відкритої Hochschule Mittweida та виступів на конференціях англійською мовою.

На другому етапі конкурсного відбору комісія, яку складали 7 викладачів різних факультетів і спеціальностей, оцінювала есе, підготовлені 15 переможцями першого туру. Також проводилася обов’язкова перевірка робіт на предмет плагіату.

Вже третій семестр завдяки цьому гранту наші викладачі отримають доступ до багатофункціональної бази навчальних матеріалів від Hochschule Mittweida, а також зможуть використовувати програмні продукти Kahoot та Mentimetr для покращення навчального процесу. Також в планах підготовка методичних збірок і збірка наукових статей студентів.

Подивитись відео-опитування наших минулорічних учасників проекту можна за посиланням.