Відгук Лобунця Владислава Вікторовича за результатами навчання по програмі Erasmus+ в Університеті прикладних наук м. Ніса

Відгук

за результатами навчання по програмі Erasmus+ в Університеті прикладних наук м. Ніса (Польща) з 01.03.2021 р.  по 30.06.2021 р.

Лобунця Владислава Вікторовича

студента 5 курсу ФМЕ, спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»

 

Свій обмін в рамках програми Erasmus + я проходив в невеликому польському місті Ниса, що знаходиться близько кордону з Чехією в оточенні озер, пагорбів та старих фортифікаційних споруд. Студенти складають близько 10 % від населення міста завдяки заснованому у 2001 році Університету прикладних наук. Там навчають спеціалістів різних профілів: від архітекторів, філологів, програмістів до косметологів, музикантів тощо. 

У свою чергу я навчався на факультеті фінансів та бухгалтерського обліку, де для студентів Erasmus+ була сформована окрема група і навчання проводилось англійською мовою.  Через карантинні обмеження ми навчалися дистанційно, проте для цього було створено всі необхідні умови, як от надання необхідного програмного забезпечення, швидкісного інтернету та адаптованого навчального матеріалу. 

Проживання в університетському гуртожитку разом з однокурсниками та іншими студентами справило на мене неабияке враження, оскільки окрім навчання була можливість багато часу проводити разом за переглядом фільмів, в тренажерному залі, грою в настольні ігри або просто готуючи вечерю. Нові друзі з різних країн, подорожі по Польщі та іншим країнам Європи, організовані університетом івенти для знайомства з місцевою культурою та цікаве навчання – так я можу описати свою участь у програмі Erasmus +. 

 

07.07.2021р.                                                                               В. В.   Лобунець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *