Виступ студентів ОНЕУ про Одесу на Фестивалі «The World in Florence»

Фестиваль «The World in Florence» – це 5-річний проект (2021-2025). Це проєкт, спрямований на підвищення обізнаності, інтерпретацію та передачу місцевих культурних проявів своєї території не лише для сталого розвитку, але й забезпечити інклюзивний, підтримувальний та етичний прогрес спільноти, частиною якої вони є.

Цьогоріч студенти-представники ОНЕУ, здобувачі 16 та 26 груп ФЕУП під керівництвом викладачів – Дегтярьової О.О., Кошельок Г.В. та Орленко О.М., відзначилися вражаючим виступом про нашу рідну Одесу.

Ця подія має на меті активно залучити громади до інтерпретації та передачі своєї місцевої спадщини та традиційних культурних практик з метою захисту та сприяння свідомій, стійкій та інклюзивній динаміці та політиці подорожей.

Пишаємось нашими студентами та викладачами![/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]