📌Вітаємо переможців!!! У Харківському національному університеті імені Каразіна 17 грудня 2021 року пройшов IV загальноуніверситетський конкурс молодих підприємців «WINTER STARTUP SESSION – 2021»

Вітаємо переможців!!! У Харківському національному університеті імені Каразіна 17 грудня 2021 року пройшов IV загальноуніверситетський конкурс молодих підприємців «WINTER STARTUP SESSION – 2021», за результами якого вітаємо переможців:

Секція 1

1 місце
(31 бал) LFG bot (телеграм-бот для пошуку напарників для геймінгу)
Команда ‒ Швець Артем, Швидкий Олексій
ЗВО ‒ Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) (факультет міжнародних економічних відносин, кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності)

2 місце
(29 балів) Together (додаток, який допоможе налагодити відносини між підлітками та їх батьками за допомогою штучного інтелекту)
Команда ‒ Полтавцев Костянтин, Лі Денніс, Влаєв Дмитро
ЗВО ‒ Одеський Національний Економічний Університет (факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій, кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності)

Секція 2

1  місце
(35 балів) Style capsule (мобільний додаток, який допоможе Вам підібрати стильний образ на будь який випадок та без зайвих витрат)
Команда ‒ Болсуновская Диана, Верещак Елена
ЗВО ‒ Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) (факультет ФМОИТ, кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності)

Вітаємо переможців! Пишаємось успіхами!