📌Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 5.11.2021 р. № 1179  про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році необхідно провести з дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторноїхвороби С0VID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  (далі – Конкурс).

Конкурс проводитиметься у два тури:

перший тур – у закладах вищої освіти, листопад 2021 року – січень 2022 року;

другий тур – у базових закладах вищої освіти, лютий – квітень 2022 року.

Тому з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання на кожному факультеті ОНЕУ необхідно організувати проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.