📌Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University запрошує пройти науково-педагогічне стажування 🇵🇱

Wyższa Szkoła BiznesuNationalLouis University
запрошує пройти науково-педагогічне стажування за програмою
«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła BiznesuNationalLouis University» (108 годин)

12-30 листопада 2018 р.
м. Новий Сонч, Польща

Програма стажування:

Модуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (36 годин).

• Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.
  • Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.
  • Електронний університет. Система CloudA.
  • Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University для студентів з інших країн.

Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу (36 годин).

• Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.
  • Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.
  • Науково-методичного надбання університету.
  • Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки (показові заняття).

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (36 годин).

• Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.
  • Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.
  • Наукова робота та пріоритети наукових досліджень студентів.
  • Репозиторій університету та робота з електронним бібліотечним фондом.

Дистанційна частина стажування (з 12 по 26 листопада) містить у собі:

1. Вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету.
  2. Ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу (надсилається учасникам стажування електронною поштою).
  3. Вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається).
  4. Робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається).
  5. Ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.

Очна частина стажування (з 27 по 30 листопада) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, наукові дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету, участь у якості слухача у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність».

Учасники стажування також мають можливість взяти участь в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність». Вартість участі у конференції складає 60 євро.  Для студентів (бакалавріат та магістратура)  участь у конференції – безкоштовно! Деталі щодо конференції дивиться на сайті університету: http://events.wsb-nlu.edu.pl/

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість проходження стажування складає 130 євро. Дедлайн сплати 1 листопада 2018 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити за участь у стажуванні по прибуттю в університет.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ

Трансфер та проживання учасники стажування забезпечують собі самостійно.

З України, для бажаючих, можливий організований виїзд на очну частину стажування. Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 165 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів-Новий Сонч-Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3 зірки (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.

З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 095 607 72 79.

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку на електронну адресу: bwz@wsb-nlu.edu.pl до 10 жовтня 2018 р.!

Тема листа: Стажування-листопад Польща Прізвище та Ім’я учасника

Контакти:

Iwona Kawka, Biuro Współpracy Zagranicznej, e-mail: bwz@wsb-nlu.edu.pl

ФОРМА ЗАЯВКИ

на проходження стажування за програмою

в Wyższa Szkoła BiznesuNationalLouis University»

12-30 листопада 2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою

Прізвище, ім’я латиницею згідно закордонного паспорта
Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)