Як це було! Круглий стіл за темою «Впровадження інноваційно-комунікативних технологій навчання в освітній процес ОНЕУ: проблеми та перспективи розвитку»

20 червня 2023 року, секцією «Освітніх технологій та професійної майстерності викладачів» науково-методичної Ради (НМР) проведено круглий стіл за темою «Впровадження інноваційно-комунікативних технологій навчання в освітній процес ОНЕУ: проблеми та перспективи розвитку».   Модератор круглого столу – доцент каф. УПіЕП Збрицька Т.П. Присутні 24 члени НПП ОНЕУ.

У відповідності до Плану роботи НМР університету на ІІ семестр 2022-2023 н.р., в рамках моніторингу застосування сучасних освітніх технологій в освітньому процесі ОНЕУ, було проведено опитування всіх кафедр щодо  використання сучасних  освітніх технологій (мультимедійних ресурсів та on-line платформ) в освітньому процесі ОНЕУ: підсумки опитування було представлено на засіданні круглого столу, доцентом кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Черкашиною Т. В. 

Відбулося обговорення позитивного досвіду і проблемних питань, які виникли у 2022/2023 н.р. у викладачів ОНЕУ щодо застосування інноваційних методів у навчальному процесі, за темами: 

– «Методика викладання з допомогою навчальних кейсів в ОНЕУ», доповідач, Петровська О.М, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці;

– «Роль неформальної освіти у сучасному університетському середовищі: виклики та можливості», доповідач Шикіна О.В., доцент кафедра туристичного і ГРБ;

– «Особливості використання мультимедійних ресурсів та он-лайн платформ викладачами кафедри статистики та ММЕ», доповідач Ольвінська Ю.О., завідувачка кафедри статистики і систем методів в економіці. 

Відбулися цікаві дискусії стосовно змістовних виступів. За підсумками було наведено ряд пропозицій та рекомендацій, які можна використати гарантами НПП для підготовки акредитації та вдосконалення навчального процесу в ОНЕУ.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *