📌Запрошуємо до участі у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», м. Одеса 📝

Кафедра Економіки підприємства та організації підприємницької діяльності запрошує прийняти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», яка відбудеться 14-15 вересня 2018 р. м. Одеса, на базі готеля «Вікторія»
Тематичні напрямки конференції:
1. Проблеми підвищення якості продукції та конкуренто-спроможності підприємства.
2. Інноваційно-інвестиційні аспекти розвитку підприємства в сучасних умовах.
3. Стратегія розвитку підприємства.
4. Планування та контроль на підприємстві в сучасних умовах.
5. Сучасні технології управління на підприємстві.
6. Математико-статистичні методи і моделі в управлінні підприємством.
7. Економічні проблеми енергетичного забезпечення підприємств, в тому числі, за рахунок відновлюваної енергетики.
8. Економічні проблеми зовнішнього оточення підприємства.
До участі запрошуються наукові працівники, аспіранти, докторанти, викладачі ВНЗ, фахівці-практики в галузі економіки підприємства та підприємництва. Участь студентів у роботі конференції передбачається дистанційною за умови співавторства з їх науковими керівниками.