Засідання ради ректорів ЗВО Одеського регіону

23 листопада 2022 р. на базі Одеського національного економіного університету відбулось чергове засідання  Ради ректорів ЗВО Одеського регіону.

Головним питанням обговорення були перспективи подальшого розвитку системи вищої освіти Одеської області відповідно до “Плану відновлення України”.

В межах вирішення першочергового завдання – створення середньострокового плану модернізації Вищої освіти в Україні – було прийняте рішення про необхідність розроблення Стратегії розвитку вищої освіти Одеської області на основі Стратегії розвитку вищої освіти України на 2022-2032, яка включатиме зокрема завдання стосовно: підвищення якості освіти; надання фінансової автономії ЗВО; сприяння проведенню досліджень і консалтингу; створення умов для розвитку державно-приватного партнерства у сфері вищої освіти; підтримки міжнародної академічної мобільності студентів; надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, незахищеним і вразливим групам населення; розвиток програм управлінської підготовки керівного складу закладів вищої освіти.

Враховуючи необхідність відтворення України в повоєнний час, Рада ректорів звернулась до Одеської обласної ради, Одеської облдержадміністрації, Одеської та районих рад області, роботодавців Одеської області, Південного наукового центру НАН та МОН України, Одеської обласної організації профспілки працівників освіти і науки, Ради молодих вчених Одеської області, органів студентського самоврядування ЗВО Одеського регіону щодо активного включення в розробку Стратегії розвитку вищої освіти Одеської області.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]