📌Засідання секції «Формування особистості сучасного фахівця з економіки засобами гуманітарних наук» в режимі онлайн

14 квітня 2022 року відбулося засідання секції «Формування особистості сучасного фахівця з економіки засобами гуманітарних наук» в режимі онлайн.

Засідання секції пройшло в рамках роботи XХ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові проблеми господарювання на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях», організованої Одеським національним економічним університетом 14-15 квітня 2022 р.

Викладачами кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки ОНЕУ та гостями з Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка було порушено актуальні питання навчання та виховання молодого покоління, майбутніх фахівців економічного профілю, надії нашої вільної України. Так, головну увагу було приділено етичним принципам в академічному середовищі, ролі соціально-гуманітарних наук у формуванні національної свідомості і професіоналізму майбутніх економістів, духовній основі їх успішної соціалізації тощо.

Особливу подяку висловлюємо нашим доповідачам – Г.В.Ковальчук та А.Г.Сидорову – за цікаві доповіді та жваву дискусію, а також усім учасникам за активну участь. Бажаємо всім миру та подальших наукових звершень у розвитку вищої освіти!