📌Зимова онлайн-школа ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених

19.01.2022 року розпочала роботу Зимова онлайн-школа ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених, до якої долучилися молоді вчені ОНЕУ Кулікова Є. О. та Домбровська С.О.

Школа волонтерства – освітній проєкт, спрямований на розвиток та посилення соціальних компетентностей молодих учених, значення толерантності, різноманітності та інклюзивної, розвиток волонтерства.

Метою проєкту є розробка та реалізація навчальної програми для молодих вчених, що мають бажання долучитися до важливих волонтерських проєктів.

Програма школи включає 7 практичних тренінгів від провідних науковців, тренерів та фасилітаторів України, індивідуальні консультації з основ проєктної діяльності та волонтерства. Ми розглянемо законодавчі, організаційні, соціальні, психологічні аспекти волонтерства та волонтерської діяльності, культуру волонтерства та активного громадянства, основи ефективної комунікації та соціальної відповідальності. Учасники та учасниці Школи волонтерства, які відвідають 7 тренінгів, розроблять та презентують власний соціальний проєкт, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізується Радою молодих учених при Міністерстві освіти та науки України у партнерстві з ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в України.