📌Зустріч із визнаним європейським оцінювачем REV (Tegova)

18.11.21 Сергій Фролов  —  засновник мережевої оцінюючої компанії «Аргумент» , голова всеукраїнскої організації оцінювачів , оцінювач із досвідом понад 20 років, визнаний європейський оцінювач REV (Tegova) провів zoom-лекцію для студентів 1-4 курсів факультету Менеджменту, обліку та інформаційницх технологій.
Сергій у цій сфері вже 22 роки, а тому знає багато про одну з найдавніших професій – оцінювач майна, яка й зараз залишається дуже актуальною, адже має широку сферу застосування: від дій із майном державної чи комунальної власності до визначення збитків або розміру відшкодування за рішенням суду.
Головними напрямами доповіді стали: формування правильного уявлення про професію, освітлення основних напрямів всередині професії та перспектив кожного з них, розповідь про переваги й недоліки оцінювача майна та  необхідні для фахівця якості.
Оцюнювач нагосив на тому, що станом на сьогоднішній день, дана сфера має великий попит на дійсно кваліфікованих робітників. Студенти дізналися, що для успішного кар’єрного зростання необхідно поєднання як професійних навичок, серед яких є знання законодавства та економічної ситуації в країні, так і особистостісних якостей, наприклад, сміливість у прийнятті рішень та наявність лідерських здібностей.
А для тих, хто вирішив пов’язати свою професійну діяльність із сферою оцінки майна, існує три основних напрямів роботи: оцінка для фінансових установ, оцінка для бухгалтерської звітності та оцінка для цілей оподаткування. Сергій Фролов вбачає задоволення професійних амбіції у такій послідовності: робота в оціночній компанії — створення власного бізнесу — становлення глибоким фахівцем в одному напрямку (а таких фахівців, за словами Сергія, дуже бракує).
Мы дуже вдячні Сергію Фролові за дійсно цікаву та інформативну доповідь та нашому декану Володимиру Володимировичу за організацію конференції.