Зустріч першокурсників із представниками компанії “Baker Tilly”

У студентів факультету Менеджменту, обліку та інформаційних технологій відбулася зустріч першокурсників із двома представницями компанії ,,Baker Tilly”: Ольгою Добруні та Лілією Пархоменко, які є випускницями ОНЕУ.

На цій зустрічі студенти отримали корисні поради щодо навчання та майбутнього працевлаштування, а також ознайомилися з перспективами професії аудитора, бухгалтера, податкового консультанта та ін.
Ольга та Лілія пояснили, яку важливу роль в аудиторській компанії відіграє вміння кооперуватися й комунікувати. Розповіли студентам про щорічний Promotion та прозору й зрозумілу систему кар’єрного зростання. Поділилися секретами, які допоможуть надалі обирати гідну роботу.
Також гості представили студжентам переваги, які у майбутньому вони можуть отримати, працюючи в компанії. Наприклад, маштабні корпоративи, спортивні заходи, власну бібліотеку та участь у соціальних проєктах.
В свою чергу, студенів зацікавили питання щодо фінансової забезпеченості, можливості працювати в дистанційній формі, кар’єрного росту.
Дякуємо Ользі Добруні та Лілії Пархоменко за зустріч, доступну й цікаву інформацію та мотивацію для наших першокурсників.
Бажаємо гостям та студентам успіхів та здійснення всіх задумів!