Звіт допомоги від ОНЕУ. Рік незламності та згуртованості!

Звіт допомоги від ОНЕУ. Рік незламності та згуртованості!

 Пройшов майже рік від початку повномасштабної терористичної війни Росії проти Ураїни. За цей час ми усі навчилися дивитись на звичні речі зовсім по-іншому та об’єднуватись заради перемоги попри всі випробування. Допомога нашим захисникам та внутрішньо переміщеним особам стала провідним напрямком роботи Одеського національного економічного університету у 2022 році.

 Новина за 17.03.2022

 Сьогодні Одеський національний економічний університет направив таку необхідну гуманітарну допомогу Другому пологовому будинку малюкам, для яких початок життя виявся повним труднощів.

 

Новина за 29.04.2022

Одеський національний економічний університет прагне підтримувати  колег-освітян у найбільш складні часи для нашої країни. Тому, колективом Одеського національного економічного університету було ухвалено рішення розділити гуманітарну допомогу, отриману  від нашого партнера – університету прикладних наук міста Міттвайда (Німеччина), з колективами закладів середньої освіти м. Одеса.

Цього тижня Одеський національний економічний університет надав підтримку  закладам середньої освіти м. Одеса у вигляді вітамінних препаратів Immun Tonicum.

 

Новина за 06.06.2022

Одеський національний економічний університет за підтримки Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» надав гуманітарну допомогу сьомому пологовому будинку м. Одеси.

Колектив університету передав медикам дитяче харчування та підгузки для новонароджених діточок. Викладачі та волонтери сподіваються, що змогли зробити їх перші кроки в життя хоча б трохи легшими.

У ці скрутні часи дуже важливо допомагати іншим, адже лише разом ми зможемо перемогти будь-які негаразди! Разом ми все подолаємо!

Координаційний гуманітарний штаб Одеської області висловлює вдячність за співпрацю ректору Одеського національного економічного університету Анатолію Ковальову, волонтерам та працівникам ВНЗ Олександру Литвинову, Олександру Плахотному, Олегу Бабію, Сергію Капталану.

 

Новина за 09.06.2022

Колишні випускники Одеського національного економічного університету, та волонтери організували збір коштів на допомогу переселенцям.

На зібрані кошти, силами співробітників університету, закуплено продукти харчування та сформовано 234 продуктові набори.

Продуктові набори у вигляді гуманітарної допомоги, за підтримки координаційного гуманітарного штабу Одеської області, відправлені до села Кам’янка Ізмаїльського району Саф’янівської територіальної громади, де проживають переселенці з Маріуполя, Херсона та Запоріжжя.

Доставив гуманітарний вантаж співробітник вищого навчального закладу та волонтер координаційного гуманітарного штабу Олександр Плахотний. Координатором збору коштів виступила начальник відділу кадрів університету Ганна Ельсон.

Дякуємо за співпрацю ректору Одеського національного економічного університету Анатолію Ковальову, волонтерам та працівникам ВНЗ Олександру Литвинову та Олегу Бабію.

 

Новина за 15.07.2022

За ініціативи аспіранта Ректора ОНЕУ Анатолія Ковальова Олександра Носаченка та благодійної організації  Phoneo була надана гуманітарна допомога пологовому будинку №5м. Одеса, Красносельському дитячому будинку-інтернату та Одеському національному економічному університету.

Одеський національний економічний університет висловлює щиру вдячність благодійній організації Asociatia PHONEO  за підтримку і допомогу при обладнанні укриттів для забезпеченні безпечних умов навчання перед початком наступного навчального року.

Дякуємо волонтерам, працівникам Одеського національного економічного університету та усім небайдужим!

 

Новина за 04.09.2022

Напередодні навчального року переселенці з Маріуполя та Херсона отримали продовольчі, гігієнічні набори та канцелярію для школярів.

Завдяки Одеському національному економічному університету та Координаційному гуманітарному штабу діти та дорослі здобули не лише допомогу, а й гарний настрій.

Подяка за увагу та турботу ректору Економічного університету Анатолію Ковальову, проректору Економічного університету, заступнику керівника Координаційного гуманітарного штабу при ОВА Олександру Літвінову, волонтерам штабу Оксані Кузнєцовій та Дмитру Морозову.

Донори залучені за ініціативи начальника відділу кадрів ОНЕУ Ганни Ельсон.

 

Новина за 04.09.2022

Сьогодні на базі центру «ЯМаріуполь» стартувала акція видачі продовольчих наборів від представників Одеського національного економічного університету за ініціативи Одеського обласного координаційного гуманітарного штабу.

Маріупольські освітяни були дуже раді отримати додаткові вагомі пакунки продуктів харчування.

Ми дуже вдячні керівництву Одеського національного економічного університету та Одеському координаційному гуманітарному штабу за турботу та підтримку маріупольських освітян!

 

Новина за 08.12.2022

Колектив ОНЕУ продовжує допомагати бійцям ЗСУ на фронті. 24 листопада 2022 року представниками університету було надано п’ять пічок для обігріву

 

Новина за 24.12.2022

Профспілкова організація ОНЕУ продовжує допомагати захисникам України. Днями за власні кошти організацією було придбано партію гумових чоботів для бійців ЗСУ, які отримали представники однієї з військових частин, дислокованих на Одещині.

Передачу взуття було здійснено за участі ректора ОНЕУ А.І. Ковальова, голови профспілкової організації університету Т.С. Корольової, заступника профспілкової організації Т.В. Павлової, члена профкому, проректора з наукової роботи, заступника голови гуманітарного центру ОДА О.С. Літвінова. Наближаємо перемогу разом!

[/vc_column_text]

Була надана гуманітарна допомога 2, 5, 7 пологовим будинкам  м. Одеса, Красносільському дитячому будинку-інтернату, Одеському психоневрологічному диспансеру, багатьом колективам закладів середньої освіти м. Одеса.

Випускники ОНЕУ придбали та через працівників університету передали продовольчі набори для 595 біженців. 

Військовим було надано п’ять пічок для обігріву наметів та бліндажів. 

Профспілкою ОНЕУ було придбано партію гумових чобіт для бійців ЗСУ, які отримали представники однієї з військових частин, дислокованих на Одещині.

Гордістю університету є наші студенти, контрі на чолі зі студентським самоврядуванням брали активну участь у благодійній діяльності та допомозі військовим. За цей час факультетами університету були проведені благодійні збори та благодійні ярмарки. Спільними зусиллями було зібрано 15 тис. грн. По сьогоднішній день студенти ОНЕУ намагаються підтримувати всім необхідним пологові будинки, людей похилого віку, вихованців дитячих будинків, військових ЗСУ та ТРО. Підтримуємо, пишаємось!

Разом ми не зупиняємося на досягнутому, а навпаки налаштовуємось на ще біль амбітні результати та ефективну допомогу героям нашої незломної України, котрі кожен день відстоюють незалежність та свободу батьківщини ціною власних життів.
Слава Україні! Героям Слава!

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *